APS1030M4R7A
MFR.Part #
APS1030M4R7A
JLCPCB Part #
C53154807
Package
SMD,11.5x10mm
Description
10A 24mΩ 4.7uH 7A Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS