ABG05A20M100
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ABG05A20M100
JLCPCB Part #
C311452
Package
SMD,5x5mm
Description
1.55A 1.79A 106mΩ 10uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS