NRH252012SG-2R2M H
Extended
Manufacturer
CND-tek
MFR.Part #
NRH252012SG-2R2M H
JLCPCB Part #
C49435061
Package
1008
Description
1.75A 1.75A 2.2uH 93mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS