SMQP103K275D1XXB1515
MFR.Part #
SMQP103K275D1XXB1515
JLCPCB Part #
C263634
Package
Plugin,P=15mm
Description
10nF 275V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS