MKP154K0160DXXB5B08150
Extended
Manufacturer
CHAMPION
MFR.Part #
MKP154K0160DXXB5B08150
JLCPCB Part #
C49247367
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 150nF 160V ±10% Plugin,P=7.5mm Film Capacitors ROHS