SMEC334J100M2
Extended
Manufacturer
CHAMPION
MFR.Part #
SMEC334J100M2
JLCPCB Part #
C401104
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 330nF ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS