SMKP224K1000DXXC3B10150
Extended
Manufacturer
CHAMPION
MFR.Part #
SMKP224K1000DXXC3B10150
JLCPCB Part #
C48982485
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~125℃ 1kV 220nF Metallized Polyester Film ±10% Plugin,P=10mm Film Capacitors ROHS