SMQP124K275XXC3B1015
MFR.Part #
SMQP124K275XXC3B1015
JLCPCB Part #
C263656
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 120nF 275V CQC、UL、VDE、KC、ENEC X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS