SMKP474K1000DXXE4B23150
MFR.Part #
SMKP474K1000DXXE4B23150
JLCPCB Part #
C48982488
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 470nF ±10% Plugin,P=22.5mm Film Capacitors ROHS