SMQP103K275C2-1B1015
MFR.Part #
SMQP103K275C2-1B1015
JLCPCB Part #
C263633
Package
Plugin,P=10mm
Description
10nF 275V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS