SMQP563K275XXC3B10150
MFR.Part #
SMQP563K275XXC3B10150
JLCPCB Part #
C49247270
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 56nF CQC、UL、VDE、KC、ENEC X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS