2.54-5AWTB
Extended
Manufacturer
CAX
MFR.Part #
2.54-5AWTB
JLCPCB Part #
C2847866
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-20℃~+85℃ 1 15mm 1x5P 2.54mm 250V 3A 5 5P 8mm Beige Brass LCP Surface Mount,Vertical SMD,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS