2.54-8ALTGB
Extended
Manufacturer
CAX
MFR.Part #
2.54-8ALTGB
JLCPCB Part #
C2847862
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x8P 2.5mm 250V 3A 8 8P Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS