SMCJ70A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMCJ70A/TR13
JLCPCB Part #
C310075
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW 113V 13.3A 1uA 70V 77.8V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS