BK30-185-SI
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
BK30-185-SI
JLCPCB Part #
C268774
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-20℃~+85℃ 1.85A 120mΩ 1W 3.7A 30V 35mΩ 40A 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS