5.0SMDJ12CA/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
5.0SMDJ12CA/TR7
JLCPCB Part #
C522662
Package
SMC(DO-214AB)
Description
12V 13.3V 19.9V 252A 5kW@10/1000us 800uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS