SMAJ190CA-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ190CA-AT/TR13
JLCPCB Part #
C776524
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.3A 190V 1uA 211V 308V 400W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS