SMDJ75A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ75A/TR13
JLCPCB Part #
C310156
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 121V 24.8A 2uA 3kW 75V 83.3V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS