SC53LC-101
MFR.Part #
SC53LC-101
JLCPCB Part #
C17363273
Package
SMD,5.3x5.3mm
Description
100uH 430mA 580mA 860mΩ ±20% SMD,5.3x5.3mm Power Inductors ROHS