SC52LC-101
MFR.Part #
SC52LC-101
JLCPCB Part #
C17350793
Package
SMD,5.3x5.3mm
Description
1.65Ω 100uH 230mA 380mA ±20% SMD,5.3x5.3mm Power Inductors ROHS