WS5M10R0J
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
WS5M10R0J
JLCPCB Part #
C7414364
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-55℃~+200℃ 10Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS