WS5M20R0J
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
WS5M20R0J
JLCPCB Part #
C3550873
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-55℃~+200℃ 20Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS