SRR0906-151YL
MFR.Part #
SRR0906-151YL
JLCPCB Part #
C1330925
Package
SMD-8P,10x9.5mm
Description
150uH 550mΩ 600mA 700mA ±15% SMD-8P,10x9.5mm Power Inductors ROHS