PWR2615WR150JE
MFR.Part #
PWR2615WR150JE
JLCPCB Part #
C3975733
Package
SMD,6.6x3.9mm
Description
-55℃~+275℃ 150mΩ 1W Wirewound Resistor ±150ppm/℃ ±5% SMD,6.6x3.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS