SRU8045A-6R2Y
MFR.Part #
SRU8045A-6R2Y
JLCPCB Part #
C2046702
Package
SMD-4P,8x8mm
Description
28.5mΩ 3.8A 3.8A 6.2uH AEC-Q200 ±30% SMD-4P,8x8mm Power Inductors ROHS