SRU8045A-101Y
MFR.Part #
SRU8045A-101Y
JLCPCB Part #
C2045251
Package
SMD-4P,8x8mm
Description
100uH 400mΩ 920mA 920mA AEC-Q200 ±30% SMD-4P,8x8mm Power Inductors ROHS