SRU8045A-3R5Y
MFR.Part #
SRU8045A-3R5Y
JLCPCB Part #
C1331989
Package
SMD-4P,8x8mm
Description
18.8mΩ 3.5uH 5A 5A AEC-Q200 ±30% SMD-4P,8x8mm Power Inductors ROHS