SRU8045A-680Y
MFR.Part #
SRU8045A-680Y
JLCPCB Part #
C2045216
Package
SMD-4P,8x8mm
Description
1.2A 1.2A 320mΩ 68uH AEC-Q200 ±30% SMD-4P,8x8mm Power Inductors ROHS