4610X-101-392LF
MFR.Part #
4610X-101-392LF
JLCPCB Part #
C5510038
Package
SIP-10
Description
10 200mW 3.9kΩ 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays ROHS