SRR1260A-821K
MFR.Part #
SRR1260A-821K
JLCPCB Part #
C7320592
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.5Ω 630mA 820uH AEC-Q200 ±10% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS