1130-102K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1130-102K-RC
JLCPCB Part #
C1331237
Package
Plugin,D27.9xL21.3mm
Description
1mH 2A 426mΩ ±10% 插件,D27.9xL21.3mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS