PWR221T-30-5000F
MFR.Part #
PWR221T-30-5000F
JLCPCB Part #
C1364660
Description
-50℃~+150℃ 30W 500Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS