79F180K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
79F180K-RC
JLCPCB Part #
C19321841
Package
Plugin,D2.5xL4.1mm
Description
140mA 17MHz 18uH 3.1Ω 40@2.5MHz ±10% 插件,D2.5xL4.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS