SRR1260A-121K
MFR.Part #
SRR1260A-121K
JLCPCB Part #
C1329859
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.65A 1.65A 120uH 210mΩ AEC-Q200 ±10% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS