SRR1205-121KL
MFR.Part #
SRR1205-121KL
JLCPCB Part #
C2051282
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
1.6A 120uH 500mΩ 900mA ±10% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS