SRR1205-151KL
MFR.Part #
SRR1205-151KL
JLCPCB Part #
C2045790
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
1.5A 150uH 580mΩ 800mA ±10% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS