SDR1305-6R8Y
MFR.Part #
SDR1305-6R8Y
JLCPCB Part #
C6473136
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
24mΩ 4.3A 5.2A 6.8uH ±25% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS