CRM2512-JW-473ELF
MFR.Part #
CRM2512-JW-473ELF
JLCPCB Part #
C1848832
Description
-55℃~+155℃ 2W 47kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS