SRR0805-150M
MFR.Part #
SRR0805-150M
JLCPCB Part #
C6496171
Package
SMD,10.5x8mm
Description
1.3A 1.8A 140mΩ 15uH ±20% SMD,10.5x8mm Power Inductors ROHS