4614X-102-470LF
MFR.Part #
4614X-102-470LF
JLCPCB Part #
C6091705
Package
SIP-14
Description
14 300mW 47Ω 7 ±250ppm/℃ SIP-14 Resistor Networks, Arrays ROHS