SRR0805-100M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR0805-100M
JLCPCB Part #
C2046631
Package
SMD,8x10.5mm
Description
1.5A 100mΩ 10uH 2.2A ±20% SMD,8x10.5mm Power Inductors ROHS