SRR0735A-820M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR0735A-820M
JLCPCB Part #
C1330954
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
480mΩ 630mA 650mA 82uH AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS