SRR0735A-120M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR0735A-120M
JLCPCB Part #
C2046549
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.6A 12uH 85mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS