PCSDR73-101M-RC
MFR.Part #
PCSDR73-101M-RC
JLCPCB Part #
C17552623
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
100uH 632.4mΩ 735mA 791mA ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS