SRR0745A-820M
MFR.Part #
SRR0745A-820M
JLCPCB Part #
C17287432
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
400mΩ 780mA 82uH 900mA AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS