RLB1014-222KL
MFR.Part #
RLB1014-222KL
JLCPCB Part #
C1332376
Package
Plugin,D8.7xL12mm
Description
2.2mH 260mA 270mA 8.4Ω ±10% 插件,D8.7xL12mm Power Inductors ROHS