SRP1250-100M
MFR.Part #
SRP1250-100M
JLCPCB Part #
C2045749
Package
SMD,13.9x13.5mm
Description
10uH 16A 25.5mΩ 9A ±20% SMD,13.9x13.5mm Power Inductors ROHS