SRP1250-1R8M
MFR.Part #
SRP1250-1R8M
JLCPCB Part #
C1331078
Package
SMD,13.5x13.9mm
Description
1.8uH 21A 4.7mΩ 40A ±20% SMD,13.5x13.9mm Power Inductors ROHS