PM43-390K-RC
MFR.Part #
PM43-390K-RC
JLCPCB Part #
C5710130
Package
SMD,4.5x4mm
Description
39uH 590mA 590mΩ 920mA ±10% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS