PWR2615W3R00JE
MFR.Part #
PWR2615W3R00JE
JLCPCB Part #
C7328788
Package
2615
Description
-55℃~+275℃ 1W 3Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 2615 Chip Resistor - Surface Mount ROHS